Welkom bij WSV Nulde

De leukste haven aan het Randmeer

Einduitslag Woensdagavond zeil wedstrijden

UITSLAGKajuit / Open   Totaal normale start gevarenTotaal inhaal  start gevaren  
TotaalNormaalInhaalSchipperNaam schipOpen / Kajuittotaal pntgevarenBeste 4totaalgevarenBeste 4totaalTotaal  gevaren wedstrijdenaantal wedstrijden     te kort
111TimmerSunshineKajuit6,073,014,763,011,7130
232TermaatWatermaatKajuit11,768,726,763,020,4120
323TimmerUnlimitedKajuit15,086,043,779,036,4150
445BouwHuntsmanKajuit41,1611,725,4429,429,4100
567LozenoordBeaufortKajuit81,1543,456,4737,776,7120
674Brink/Termaat/HijmissenJ24Kajuit53,1328,728,7624,449,191
758HoogendoornAllyosKajuit37,4429,429,418,08,053
896RuitenschildChallengerKajuit35,700,00,0435,735,744
989TeunissenOutlawKajuit23,0113,013,0110,010,026
               
121BeekWillingKajuit6,056,019,070,011,4120
213RosendaalHENKKajuit22,073,027,4619,042,4130
332SchipperSummunKajuit26,158,716,7717,444,8120
443HennipmanBelleKajuit30,7511,721,7619,038,7110
565FeuersteinOnsje MeerKajuit55,0627,051,7528,041,0110
656MolenFreonskipKajuit56,1616,744,1739,459,7130
777ZeenymfenDreamerKajuit73,1633,757,1639,466,4120
888EmdenBeauty KeesKajuit70,4439,739,7330,730,771
9911HuismanGoestingKajuit39,0339,039,000,00,035
10109LozemanTikoKajuit21,7110,010,0111,711,726
111110NieuwSorrentreKajuit14,000,00,0114,014,017