Welkom bij WSV Nulde

De leukste haven aan het Randmeer

Einduitslag woensdagavond zeilwedstrijden 2018

UITSLAGKajuit / Open  Totaal normale start gevarenTotaal inhaal  start gevaren  
TotaalnormaalinhaalSchipperNaam schipTotaal aantal puntengevarenBeste 4TotaalgevarenBeste 4TotaalTotaal  gevaren wedstrijdenAantal wedstrijden     te kort
111TimmerSunshine8,760,013,058,720,4110
232BouwHuntsman26,7814,749,4812,041,4160
323KosterFalathar29,1712,045,0817,155,1150
474JeulinkSingels61,8540,852,5521,032,7100
5554 OpaHannes67,4631,753,4435,735,7100
687TeunissenOutlaw81,4441,041,0440,440,480
768BeekWilling87,5737,180,1550,464,4120
8109TermaatWatermaat3,020,00,033,03,053
9412HoogendoornAllyos33,7528,041,015,75,763
10126RuitenschildChallenger50,7114,014,0736,777,783
11911Brink/Termaat/HijmissenJ2411,4311,411,410,00,044
12ng10TimmerKek3,000,00,023,03,026
1311ngPrinsMover15,0215,015,000,00,026
              
113SchipperSummun20,063,09,0717,041,0130
251RosendaalHENK23,0623,049,780,030,4140
342LozenoordMistral30,4818,768,1711,741,4150
434HennipmanBelle39,1616,734,7622,445,4120
567MolenFreonskip63,1628,458,4634,761,7120
685DamesNo Rules79,7646,075,0833,792,7140
728FeuersteinOnsje Meer37,4714,443,1323,023,0101
8710EmdenBeauty Kees68,7629,752,7339,039,091
9116LozemanTiko56,1227,027,0429,129,162
1099HuismanGoesting76,7339,039,0337,737,762
111011MolenhuisTofino16,723,03,0213,713,744
12ng12PassantTime Out5,700,00,015,75,717
1312ngTimmerLittle Sunshine11,7111,711,700,00,017